100 TL ve üzerine Ücretsiz Kargo - Sabit Kargo Ücreti 6.00 ₺

Bizi arayın: +90 850 305 10 18

Hakkımızda

Kitap ve Sen; Eğitim sırasında ve eğitim sonrasında güvenilir kaynakları kitap portföyünde bulundurmayı ilke edinmiştir. 2010 yılında Bilişim Hizmetleri ile sektörde yer alan şirketimiz bilgi ve tecrübesi ile Tıp Kitapları, Hukuk Kitapları ve ders kitapları  alanında faaliyet göstermektedir. 

Merkezi Antalya’da bulunan www.kitapvesen.com sizlere telefon ve e-posta yolu ile ihtiyaç duyduğunuz noktalarda müşteri hizmetleri sunmaktadır. En büyük hedefimiz ise müşterilerimizi memnun ederek sitemizden mutlu bir şekilde yollamaktır.Bunun için bizlere sabit numaramızdan,cep telefonu numaramızdan ve whatsapp üzerinden 7/24  ulaşabilirsiniz aklınızda kalan soruları kitapla ilgili bilgileri bizleri herzaman arayabilirsiniz.

Kitap Caddesi pek çok yayınevi ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Kitabevlerinin sunduğu kampanyaları anlık olarak internet sitesinde yer veren Kitap Caddesi güncel stokları ile talepleri doğru bir şekilde karşılamaya çalışmaktadır. 

Kitap Caddesi internet sitesi 256 bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Böylece tüm bilgileriniz şifreli ve güvenli olarak saklanmaktadır. Güvenlik sertifikaları uluslararası önde gelen firmalar tarafından sunulmaktadır. Kitap Caddesi  veri güvenliğine önem vermektedir.

Ayrıca sizler için Kapıda Ödeme seçeneğini sunarak aldığınız kitaplar ayağınıza kadar gelsin ve ödemenizi o an yapabilmenizi sağlamaktayız.

Vergi Levhamızı görüntülemek için tıklayınız.
Ödeme Seçeneklerimiz için tıklayınız.
İletişim Bilgilerimiz için tıklayınız.

Sitemizin ELEKTRONİK TİCARET BİLGİ SİSTEMİ (ETBİS) kaydı bulunmaktadır.

KEP Adresi: melih.hopa@hs01.kep.tr

Şirket Bilgilerimiz Aşağıdaki Gibidir:

Ünvan :Melih Hopa
Mersis No :
Türü :ŞAHIS ŞİRKETİ
Sicil No :36820141814